Haşim İşcan Ortaokulu ÜMRANİYE İSTANBUL

Haşim İşcan Ortaokulu, ÜMRANİYE, İstanbul

İstanbul ÜMRANİYE Okullar

ınkılap mahallesi küçüksu caddesi haşim işcan sokak
ÜMRANİYE, İstanbul
T: (0216)
İstanbul Okullar

Haşim İşcan Ortaokulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Haşim İşcan Ortaokulu Nerdedir? Haşim İşcan Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Haşim İşcan Ortaokulu nerededir, Haşim İşcan Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Haşim İşcan Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Haşim İşcan Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Haşim İşcan Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Haşim İşcan Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Haşim İşcan Ortaokulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Haşim İşcan Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Haşim İşcan Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Haşim İşcan Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Haşim İşcan Ortaokulu Adres, Haşim İşcan Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Haşim İşcan Ortaokulu adresi "ınkılap mahallesi küçüksu caddesi haşim işcan sokak" olarak kaydedilmiştir.
  • Haşim İşcan Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Haşim İşcan Ortaokulu telefon numarası "T: (0216)"dir.
  • Haşim İşcan Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Haşim İşcan Ortaokulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Haşim İşcan Ortaokulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Haşim İşcan Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Haşim İşcan Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • mehmet akif inan ortaokulu umraniye hangi otobus gecer