Haydar Tuna İlkokulu AKŞEHİR KONYA

Haydar Tuna İlkokulu, AKŞEHİR, Konya

Konya AKŞEHİR Okullar

Yeni Mahalle Yeni Sok No142 Akşehir/KONYA
AKŞEHİR, Konya
T: 3328135546
Konya Okullar

Haydar Tuna İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Haydar Tuna İlkokulu Nerdedir? Haydar Tuna İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Haydar Tuna İlkokulu nerededir, Haydar Tuna İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Haydar Tuna İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Haydar Tuna İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Haydar Tuna İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Haydar Tuna İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Haydar Tuna İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Haydar Tuna İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Haydar Tuna İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Haydar Tuna İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Haydar Tuna İlkokulu Adres, Haydar Tuna İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Haydar Tuna İlkokulu adresi "Yeni Mahalle Yeni Sok No142 Akşehir/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Haydar Tuna İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Haydar Tuna İlkokulu telefon numarası "T: 3328135546"dir.
  • Haydar Tuna İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Haydar Tuna İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Haydar Tuna İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Haydar Tuna İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Haydar Tuna İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • haydar tuna ilköğretim okulu akşehir bilgiler