Himmetli Ortaokulu SAİMBEYLİ ADANA

Himmetli Ortaokulu, SAİMBEYLİ, Adana

Adana SAİMBEYLİ Okullar

Himmetli Köyü / Saimbeyli / Adana
SAİMBEYLİ, Adana
T: 0322
Adana Okullar

Himmetli Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Himmetli Ortaokulu Nerdedir? Himmetli Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Himmetli Ortaokulu nerededir, Himmetli Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Himmetli Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Himmetli Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Himmetli Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Himmetli Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Himmetli Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Himmetli Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Himmetli Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Himmetli Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Himmetli Ortaokulu Adres, Himmetli Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Himmetli Ortaokulu adresi "Himmetli Köyü / Saimbeyli / Adana" olarak kaydedilmiştir.
  • Himmetli Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Himmetli Ortaokulu telefon numarası "T: 0322"dir.
  • Himmetli Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Himmetli Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Himmetli Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Himmetli Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Himmetli Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • adana.saimbeyli.himmetli.köyü.muhtarı