Hodoğlu Ortaokulu CİHANBEYLİ KONYA

Hodoğlu Ortaokulu, CİHANBEYLİ, Konya

Konya CİHANBEYLİ Okullar

Hodoğlu Köyü Cihanbeyli/Konya
CİHANBEYLİ, Konya
T: 3326775115
Konya Okullar

Hodoğlu Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Hodoğlu Ortaokulu Nerdedir? Hodoğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Hodoğlu Ortaokulu nerededir, Hodoğlu Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Hodoğlu Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Hodoğlu Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Hodoğlu Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Hodoğlu Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Hodoğlu Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Hodoğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Hodoğlu Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Hodoğlu Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Hodoğlu Ortaokulu Adres, Hodoğlu Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Hodoğlu Ortaokulu adresi "Hodoğlu Köyü Cihanbeyli/Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • Hodoğlu Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Hodoğlu Ortaokulu telefon numarası "T: 3326775115"dir.
  • Hodoğlu Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Hodoğlu Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Hodoğlu Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Hodoğlu Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.