Hotel Kent Ani, Kars

20 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Hotel Kent Ani Otel ve Oda Fotoğrafları

Hotel Kent Ani

Kars'ın merkezinde yer alan Hotel Kent Ani, Kars Kalesi'ne 2 km'den daha kısa mesafededir. Otelde Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Odalar ısıtma sistemi, düz ekran uydu TV ve minibarla donatılmıştır. Kent Ani Hotel'in tüm odalarında geniş pencereler vardır. Kale manzaralı bazı odalarda oturma alanları mevcuttur. Ücretsiz banyo malzemeleri bulunan özel banyo standarttır. Günlük kahvaltı açık büfe tarzdadır. Odanıza kahvaltı tabağı da servis edilebilir. Lobide gün boyu ücretsiz çay-kahve sunulmaktadır. Yakınlarda otelin konuklarına indirimli fiyatlar sunan bazı restoranlarda yerel lezzetleri tadabilirsiniz. Otel, 3 km uzaklıktaki Kars Otogarı'na ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. Resepsiyon 7/24 açıktır. Hotel Kent Ani, Orta Çağ Ermeni şehri-alanı olan viran ve ıssız Ani'ye yalnızca 46 km, Kars Havaalanı'na ise 6 km uzaklıktadır.

20 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Hotel Kent Ani Odalar

  • Standart İki Yataklı Oda Bu iki yataklı odada uydu TV ve minibar bulunmaktadır.
  • Standart Çift Kişilik Oda Oda ısıtma sistemi ve LCD uydu TV ile donatılmıştır. Bazı odalarda oturma alanı vardır. Bazı odalar ise kale manzaralıdır.
  • Standart Üç Kişilik Oda Bu oda, ısıtma sistemi ve LCD uydu TV ile donatılmıştır. Bazı odalarda bir oturma alanı vardır. Bazı odalar ise kale manzaralıdır.
  • Standart Tek Kişilik Oda

Hotel Kent Ani Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 12:00 - 21:30
  • Checkout: - 12:00

Hotel Kent Ani Adres ve Ulaşım

Bakircilar Cad. Hapi Mevki No:72
Kars