Huğlu Ortaokulu BEYŞEHİR KONYA

Huğlu Ortaokulu, BEYŞEHİR, Konya

Konya BEYŞEHİR Okullar

Cumhuriyet Mahallesi Antalya Caddesi No12 Huğlu Kasabası/BEYŞEHİR/KONYA
BEYŞEHİR, Konya
T: 0332
Konya Okullar

Huğlu Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Huğlu Ortaokulu Nerdedir? Huğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Huğlu Ortaokulu nerededir, Huğlu Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Huğlu Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Huğlu Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Huğlu Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Huğlu Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Huğlu Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Huğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Huğlu Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Huğlu Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Huğlu Ortaokulu Adres, Huğlu Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Huğlu Ortaokulu adresi "Cumhuriyet Mahallesi Antalya Caddesi No12 Huğlu Kasabası/BEYŞEHİR/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Huğlu Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Huğlu Ortaokulu telefon numarası "T: 0332"dir.
  • Huğlu Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Huğlu Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Huğlu Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Huğlu Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Huğlu Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • 2014 huglu ortaokulu fotografları