Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi ÜSKÜDAR İSTANBUL

Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi, ÜSKÜDAR, İstanbul

İstanbul ÜSKÜDAR Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Mütevelli Çeşme Cd.Sedef Sk.
ÜSKÜDAR, İstanbul
T: (216) 651 65 80
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Nerdedir? Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi nerededir, Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Adres, Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi adresi "Mütevelli Çeşme Cd.Sedef Sk." olarak kaydedilmiştir.
  • Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi telefon numarası "T: (216) 651 65 80"dir.
  • Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • hüseyin avni anadolu lisesi nerede