Hüseyin Karabacak Ortaokulu OSMANGAZİ BURSA

Hüseyin Karabacak Ortaokulu, OSMANGAZİ, Bursa

Bursa OSMANGAZİ Okullar

Yenikaraman Mah. Akasya Sok. Osmangazi/BURSA
OSMANGAZİ, Bursa
T: 0224
Bursa Okullar

Hüseyin Karabacak Ortaokulu GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Hüseyin Karabacak Ortaokulu Nerdedir? Hüseyin Karabacak Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Hüseyin Karabacak Ortaokulu nerededir, Hüseyin Karabacak Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Hüseyin Karabacak Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Hüseyin Karabacak Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Hüseyin Karabacak Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Hüseyin Karabacak Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Hüseyin Karabacak Ortaokulu yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Hüseyin Karabacak Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Hüseyin Karabacak Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Hüseyin Karabacak Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Hüseyin Karabacak Ortaokulu Adres, Hüseyin Karabacak Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Hüseyin Karabacak Ortaokulu adresi "Yenikaraman Mah. Akasya Sok. Osmangazi/BURSA" olarak kaydedilmiştir.
  • Hüseyin Karabacak Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Hüseyin Karabacak Ortaokulu telefon numarası "T: 0224"dir.
  • Hüseyin Karabacak Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Hüseyin Karabacak Ortaokulu Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Hüseyin Karabacak Ortaokulu yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Hüseyin Karabacak Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Hüseyin Karabacak Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bursa hüseyin karabacak ilk orta okul nedir
  • hüseyin karabacak ilk/orta okulu yol tarifi