Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu KARTAL İSTANBUL

Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu, KARTAL, İstanbul

İstanbul KARTAL Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Orhantepe Mah. Uğur Sk. No:6 Rahmanlar Kartal
KARTAL, İstanbul
T: (216) 370 02 44
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu Nerdedir? Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu nerededir, Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu Adres, Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu adresi "Orhantepe Mah. Uğur Sk. No:6 Rahmanlar Kartal" olarak kaydedilmiştir.
  • Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 370 02 44"dir.
  • Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • hüseyin saim ekim ilköğretim okulu nasıl gidilir