Hüseyin Tekbaş İlkokulu KARATAY KONYA

Hüseyin Tekbaş İlkokulu, KARATAY, Konya

Konya KARATAY Okullar

Erenler Mh. Kazdağı Sk. No24 Karatay/KONYA
KARATAY, Konya
T: 03323471020
Konya Okullar

Hüseyin Tekbaş İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Hüseyin Tekbaş İlkokulu Nerdedir? Hüseyin Tekbaş İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Hüseyin Tekbaş İlkokulu nerededir, Hüseyin Tekbaş İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Hüseyin Tekbaş İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Hüseyin Tekbaş İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Hüseyin Tekbaş İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Hüseyin Tekbaş İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Hüseyin Tekbaş İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Hüseyin Tekbaş İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Hüseyin Tekbaş İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Hüseyin Tekbaş İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Hüseyin Tekbaş İlkokulu Adres, Hüseyin Tekbaş İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Hüseyin Tekbaş İlkokulu adresi "Erenler Mh. Kazdağı Sk. No24 Karatay/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Hüseyin Tekbaş İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Hüseyin Tekbaş İlkokulu telefon numarası "T: 03323471020"dir.
  • Hüseyin Tekbaş İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Hüseyin Tekbaş İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Hüseyin Tekbaş İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Hüseyin Tekbaş İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Hüseyin Tekbaş İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kiz te kbaşina sex