Huzur Kebap Ve İskender Salonu ÜMRANİYE İSTANBUL

Huzur Kebap Ve İskender Salonu, ÜMRANİYE, İstanbul

İstanbul ÜMRANİYE Restoran ve Lokantalar

ATATÜRK, ÜMRANİYE, İstanbul
ÜMRANİYE, İstanbul
İstanbul Restoran ve Lokantalar

Huzur Kebap Ve İskender Salonu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Huzur Kebap Ve İskender Salonu Nerdedir? Huzur Kebap Ve İskender Salonu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Huzur Kebap Ve İskender Salonu nerededir, Huzur Kebap Ve İskender Salonu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Huzur Kebap Ve İskender Salonu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Huzur Kebap Ve İskender Salonu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Huzur Kebap Ve İskender Salonu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Huzur Kebap Ve İskender Salonu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Huzur Kebap Ve İskender Salonu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Huzur Kebap Ve İskender Salonu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Huzur Kebap Ve İskender Salonu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Huzur Kebap Ve İskender Salonu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Huzur Kebap Ve İskender Salonu Adres, Huzur Kebap Ve İskender Salonu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Huzur Kebap Ve İskender Salonu adresi "ATATÜRK, ÜMRANİYE, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Huzur Kebap Ve İskender Salonu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Huzur Kebap Ve İskender Salonu telefon numarası ""dir.
  • Huzur Kebap Ve İskender Salonu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Huzur Kebap Ve İskender Salonu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Huzur Kebap Ve İskender Salonu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Huzur Kebap Ve İskender Salonu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Restoran ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.

Huzur Kebap Ve İskender Salonu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ümraniye huzur kebap