İETT 19C - FERHATPAŞA - KADIKÖY HATTI

İETT 19C - FERHATPAŞA - KADIKÖY HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar

İETT 19C SAATLERİ

İstanbul belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada İETT 19C otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. İETT 19C otobüsü FERHATPAŞA - KADIKÖY hattında hareket eder ve İstanbul belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 19C otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer İETT otobüslerini görebilirsiniz. İstanbul İETT 19C FERHATPAŞA - KADIKÖY otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 19C otobüsünün geçtiği İETT otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer İETT otobüslerini görebilirsiniz.
  • İETT 19C Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 19C otobüsünün geçtiği İETT otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı İstanbul belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • İETT 19C Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 19C saatleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. İETT 19C otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, İETT 19C FERHATPAŞA - KADIKÖY otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman İstanbul belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

İETT 19C FERHATPAŞA - KADIKÖY DURAKLARI

İETT 19C OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • yol tarifesi feratpaşa