İETT T1 - SULTANAHMET-DOLMABAHÇE-SULTANAHMET HATTI

İETT T1 - SULTANAHMET-DOLMABAHÇE-SULTANAHMET HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar

İETT T1 SAATLERİ

İstanbul belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada İETT T1 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. İETT T1 otobüsü SULTANAHMET-DOLMABAHÇE-SULTANAHMET hattında hareket eder ve İstanbul belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında T1 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer İETT otobüslerini görebilirsiniz. İstanbul İETT T1 SULTANAHMET-DOLMABAHÇE-SULTANAHMET otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası T1 otobüsünün geçtiği İETT otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer İETT otobüslerini görebilirsiniz.
  • İETT T1 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında T1 otobüsünün geçtiği İETT otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı İstanbul belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • İETT T1 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda T1 saatleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. İETT T1 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, İETT T1 SULTANAHMET-DOLMABAHÇE-SULTANAHMET otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman İstanbul belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

İETT T1 SULTANAHMET-DOLMABAHÇE-SULTANAHMET DURAKLARI

İETT T1 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • t1 durakları iett