İhsan Cetinkaya Ortaokulu ÇUMRA KONYA

İhsan Cetinkaya Ortaokulu, ÇUMRA, Konya

Konya ÇUMRA Okullar

İhsan Çetinkaya Ortaokulu Bardakçı Mah.Eskişehir Sokak No8 ÇUMRAKONYA
ÇUMRA, Konya
T: 03324476331
Konya Okullar

İhsan Cetinkaya Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

İhsan Cetinkaya Ortaokulu Nerdedir? İhsan Cetinkaya Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak İhsan Cetinkaya Ortaokulu nerededir, İhsan Cetinkaya Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde İhsan Cetinkaya Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • İhsan Cetinkaya Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin İhsan Cetinkaya Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada İhsan Cetinkaya Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, İhsan Cetinkaya Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • İhsan Cetinkaya Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında İhsan Cetinkaya Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden İhsan Cetinkaya Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • İhsan Cetinkaya Ortaokulu Adres, İhsan Cetinkaya Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde İhsan Cetinkaya Ortaokulu adresi "İhsan Çetinkaya Ortaokulu Bardakçı Mah.Eskişehir Sokak No8 ÇUMRAKONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • İhsan Cetinkaya Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı İhsan Cetinkaya Ortaokulu telefon numarası "T: 03324476331"dir.
  • İhsan Cetinkaya Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "İhsan Cetinkaya Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında İhsan Cetinkaya Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan İhsan Cetinkaya Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

İhsan Cetinkaya Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya çumra ihsan çetinkaya ortaokulu adresi
  • konya merkez çumra ihsan çetinkaya ortaokulu arası kaç km