İhsan Demirtaş Ortaokulu CEYHAN ADANA

İhsan Demirtaş Ortaokulu, CEYHAN, Adana

Adana CEYHAN Okullar

Esentepe Mah. Ceyhan Adana
CEYHAN, Adana
T: 03226112339
Adana Okullar

İhsan Demirtaş Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

İhsan Demirtaş Ortaokulu Nerdedir? İhsan Demirtaş Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak İhsan Demirtaş Ortaokulu nerededir, İhsan Demirtaş Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde İhsan Demirtaş Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • İhsan Demirtaş Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin İhsan Demirtaş Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada İhsan Demirtaş Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, İhsan Demirtaş Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • İhsan Demirtaş Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında İhsan Demirtaş Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden İhsan Demirtaş Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • İhsan Demirtaş Ortaokulu Adres, İhsan Demirtaş Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde İhsan Demirtaş Ortaokulu adresi "Esentepe Mah. Ceyhan Adana" olarak kaydedilmiştir.
  • İhsan Demirtaş Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı İhsan Demirtaş Ortaokulu telefon numarası "T: 03226112339"dir.
  • İhsan Demirtaş Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "İhsan Demirtaş Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında İhsan Demirtaş Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan İhsan Demirtaş Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

İhsan Demirtaş Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ihsan demirtaş ortaokulu yorumlar