İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu KARTAL İSTANBUL

İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu, KARTAL, İstanbul

İstanbul KARTAL Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Çarşı Mah. Ufuk Sk. Pk.81450 Yakacık Kartal
KARTAL, İstanbul
T: (216) 309 88 66
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu Nerdedir? İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu nerededir, İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu Adres, İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu adresi "Çarşı Mah. Ufuk Sk. Pk.81450 Yakacık Kartal" olarak kaydedilmiştir.
  • İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 309 88 66"dir.
  • İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

İhsan Zakiroğlu İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ihsan zakiroğlu iett