Ilıca İlkokulu KOZAN ADANA

Ilıca İlkokulu, KOZAN, Adana

Adana KOZAN Okullar

Ilıca Köyü/Kozan/ADANA
KOZAN, Adana
T: 03225343135
Adana Okullar

Ilıca İlkokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Ilıca İlkokulu Nerdedir? Ilıca İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Ilıca İlkokulu nerededir, Ilıca İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Ilıca İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ilıca İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ilıca İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ilıca İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ilıca İlkokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ilıca İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ilıca İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ilıca İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ilıca İlkokulu Adres, Ilıca İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Ilıca İlkokulu adresi "Ilıca Köyü/Kozan/ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Ilıca İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Ilıca İlkokulu telefon numarası "T: 03225343135"dir.
  • Ilıca İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ilıca İlkokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Ilıca İlkokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Ilıca İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Ilıca İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • adana kozan ılıca ilköğretim okulu