İMBATLI KARŞIYAKA İZMIR

İMBATLI, KARŞIYAKA, İzmir

İzmir KARŞIYAKA Semtler

İMBATLI, KARŞIYAKA, 35575, İzmir
KARŞIYAKA, İzmir
İzmir Semtler

İMBATLI GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

İMBATLI Nerdedir? İMBATLI Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak İMBATLI nerededir, İMBATLI nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde İMBATLI adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • İMBATLI Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin İMBATLI için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada İMBATLI açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, İMBATLI yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • İMBATLI Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında İMBATLI yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden İMBATLI nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • İMBATLI Adres, İMBATLI Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde İMBATLI adresi "İMBATLI, KARŞIYAKA, 35575, İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • İMBATLI Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı İMBATLI telefon numarası ""dir.
  • İMBATLI Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "İMBATLI Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında İMBATLI yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan İMBATLI'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Semtler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz.

İMBATLI YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • izmir imbatlı mahallesi eshot