İncirlik Ortaokulu SARIÇAM ADANA

İncirlik Ortaokulu, SARIÇAM, Adana

Adana SARIÇAM Okullar

Hürriyet Mah. Okul Sok. No 11 İncirlik, Sarıçam, Adana
SARIÇAM, Adana
T: (0322)
Adana Okullar

İncirlik Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

İncirlik Ortaokulu Nerdedir? İncirlik Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak İncirlik Ortaokulu nerededir, İncirlik Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde İncirlik Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • İncirlik Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin İncirlik Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada İncirlik Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, İncirlik Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • İncirlik Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında İncirlik Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden İncirlik Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • İncirlik Ortaokulu Adres, İncirlik Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde İncirlik Ortaokulu adresi "Hürriyet Mah. Okul Sok. No 11 İncirlik, Sarıçam, Adana" olarak kaydedilmiştir.
  • İncirlik Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı İncirlik Ortaokulu telefon numarası "T: (0322)"dir.
  • İncirlik Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "İncirlik Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında İncirlik Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan İncirlik Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

İncirlik Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • adana incirlik ortaokula hangi otobüs gider