İNEBEY HAMAMI BURSA

İNEBEY HAMAMI , Bursa

Bursa Solaryumlar, Hamamlar ve Saunalar

Eynebey Hamamı olarak da bilinir. Osmangazi İlçesi’nde İnebey Semti’nde aynı isimle anılan medresenin bitişiğinde yer almaktadır. 15. yüzyılda Eyne Bey Subaşı tarafından medrese ile birlikte yaptırılarak, Şahadet Camisi’ne vakfedilmiştir. Bazı kaynaklarda yaptıranın Ahmed Çavuş olduğu da ifade edilmektedir.

Bursa
Bursa
Bursa Solaryumlar, Hamamlar ve Saunalar

İNEBEY HAMAMI GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

İNEBEY HAMAMI Nerdedir? İNEBEY HAMAMI Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak İNEBEY HAMAMI nerededir, İNEBEY HAMAMI nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde İNEBEY HAMAMI adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Solaryumlar, Hamamlar ve Saunalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • İNEBEY HAMAMI Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin İNEBEY HAMAMI için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada İNEBEY HAMAMI açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, İNEBEY HAMAMI yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • İNEBEY HAMAMI Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında İNEBEY HAMAMI yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden İNEBEY HAMAMI nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • İNEBEY HAMAMI Adres, İNEBEY HAMAMI Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde İNEBEY HAMAMI adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • İNEBEY HAMAMI Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı İNEBEY HAMAMI telefon numarası ""dir.
  • İNEBEY HAMAMI Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " İNEBEY HAMAMI Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında İNEBEY HAMAMI yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan İNEBEY HAMAMI 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Solaryumlar, Hamamlar ve Saunalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Solaryumlar, Hamamlar ve Saunalar listesine ulaşabilirsiniz.

İNEBEY HAMAMI YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • inebey hamamı