İrfan Erdem Ortaokulu MENEMEN İZMIR

İrfan Erdem Ortaokulu, MENEMEN, İzmir

İzmir MENEMEN Okullar

Camii Kebir Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No50 Menemen / İZMİR
MENEMEN, İzmir
T: 0232
İzmir Okullar

İrfan Erdem Ortaokulu GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

İrfan Erdem Ortaokulu Nerdedir? İrfan Erdem Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak İrfan Erdem Ortaokulu nerededir, İrfan Erdem Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde İrfan Erdem Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • İrfan Erdem Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin İrfan Erdem Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada İrfan Erdem Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, İrfan Erdem Ortaokulu yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • İrfan Erdem Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında İrfan Erdem Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden İrfan Erdem Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • İrfan Erdem Ortaokulu Adres, İrfan Erdem Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde İrfan Erdem Ortaokulu adresi "Camii Kebir Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No50 Menemen / İZMİR" olarak kaydedilmiştir.
  • İrfan Erdem Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı İrfan Erdem Ortaokulu telefon numarası "T: 0232"dir.
  • İrfan Erdem Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "İrfan Erdem Ortaokulu Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında İrfan Erdem Ortaokulu yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan İrfan Erdem Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

İrfan Erdem Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • irfan erdem ortaokulu menemen nasıl gidilir