İsmet Şen Ortaokulu SEYDİŞEHİR KONYA

İsmet Şen Ortaokulu, SEYDİŞEHİR, Konya

Konya SEYDİŞEHİR Okullar

Ulukapi Mahallesi 710 Sok.No19
SEYDİŞEHİR, Konya
T: 03325823751
Konya Okullar

İsmet Şen Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

İsmet Şen Ortaokulu Nerdedir? İsmet Şen Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak İsmet Şen Ortaokulu nerededir, İsmet Şen Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde İsmet Şen Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • İsmet Şen Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin İsmet Şen Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada İsmet Şen Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, İsmet Şen Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • İsmet Şen Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında İsmet Şen Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden İsmet Şen Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • İsmet Şen Ortaokulu Adres, İsmet Şen Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde İsmet Şen Ortaokulu adresi "Ulukapi Mahallesi 710 Sok.No19" olarak kaydedilmiştir.
  • İsmet Şen Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı İsmet Şen Ortaokulu telefon numarası "T: 03325823751"dir.
  • İsmet Şen Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "İsmet Şen Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında İsmet Şen Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan İsmet Şen Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

İsmet Şen Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ismet şen seydişehir haritası