İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi FATİH İSTANBUL

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi, FATİH, İstanbul

İstanbul FATİH Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Kennedy Cad. Cankurtaran/ Eminönü
FATİH, İstanbul
T: (212) 517 74 50
İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Nerdedir? İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi nerededir, İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Adres, İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi adresi "Kennedy Cad. Cankurtaran/ Eminönü" olarak kaydedilmiştir.
  • İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi telefon numarası "T: (212) 517 74 50"dir.
  • İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • deri̇ hastaliklari