İTOB OSB İZMIR

İTOB OSB , İzmir

İzmir Organize Sanayi Alanları

www.itob.org.tr

İzmir
İzmir
İzmir Organize Sanayi Alanları

İTOB OSB GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

İTOB OSB Nerdedir? İTOB OSB Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak İTOB OSB nerededir, İTOB OSB nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde İTOB OSB adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Organize Sanayi Alanları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • İTOB OSB Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin İTOB OSB için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada İTOB OSB açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, İTOB OSB yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • İTOB OSB Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında İTOB OSB yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden İTOB OSB nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • İTOB OSB Adres, İTOB OSB Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde İTOB OSB adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • İTOB OSB Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı İTOB OSB telefon numarası ""dir.
  • İTOB OSB Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " İTOB OSB Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında İTOB OSB yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan İTOB OSB 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Organize Sanayi Alanları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Organize Sanayi Alanları listesine ulaşabilirsiniz.

İTOB OSB YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • itop menderes nasil gidilir