İzmir Kız Lisesi İZMIR

İzmir Kız Lisesi , İzmir

İzmir Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Eski manastır, hastane ve morg. İşgal zamanında genişletilmesi düşünülmüş, İonia Üniversitesi olarak yapılması planlanmıştır.

İzmir
İzmir
İzmir Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

İzmir Kız Lisesi GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

İzmir Kız Lisesi Nerdedir? İzmir Kız Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak İzmir Kız Lisesi nerededir, İzmir Kız Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde İzmir Kız Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • İzmir Kız Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin İzmir Kız Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada İzmir Kız Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, İzmir Kız Lisesi yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • İzmir Kız Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında İzmir Kız Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden İzmir Kız Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • İzmir Kız Lisesi Adres, İzmir Kız Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde İzmir Kız Lisesi adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • İzmir Kız Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı İzmir Kız Lisesi telefon numarası ""dir.
  • İzmir Kız Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " İzmir Kız Lisesi Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında İzmir Kız Lisesi yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan İzmir Kız Lisesi 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

İzmir Kız Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • izmir kız lisesi önünden geçen otobüs