İznik Ayasofya Müzesi BURSA

İznik Ayasofya Müzesi , Bursa

Bursa Kiliseler

İznik Ayasofya Müzesi, İznik'in tam ortasında , surlarla çevrili kentin dört kapısından gelen yolların kesiştiği yerde inşa edilmiş olan yapıdır.Hristiyanlıkla ilgili önemli kararların alındığı 7. konsül 325 yılında bu kilisede toplanmıştır.

Bursa
Bursa
Bursa Kiliseler

İznik Ayasofya Müzesi Fotoğrafları

İznik Ayasofya Müzesi GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

İznik Ayasofya Müzesi Nerdedir? İznik Ayasofya Müzesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak İznik Ayasofya Müzesi nerededir, İznik Ayasofya Müzesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde İznik Ayasofya Müzesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Kiliseler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • İznik Ayasofya Müzesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin İznik Ayasofya Müzesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada İznik Ayasofya Müzesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, İznik Ayasofya Müzesi yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • İznik Ayasofya Müzesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında İznik Ayasofya Müzesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden İznik Ayasofya Müzesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • İznik Ayasofya Müzesi Adres, İznik Ayasofya Müzesi Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde İznik Ayasofya Müzesi adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • İznik Ayasofya Müzesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı İznik Ayasofya Müzesi telefon numarası ""dir.
  • İznik Ayasofya Müzesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " İznik Ayasofya Müzesi Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında İznik Ayasofya Müzesi yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan İznik Ayasofya Müzesi 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Kiliseler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Kiliseler listesine ulaşabilirsiniz.

İznik Ayasofya Müzesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • iznik müzesi