Kadıköy Şifa Hastanesi Kadıköy İSTANBUL

Kadıköy Şifa Hastanesi, Kadıköy, İstanbul

İstanbul Kadıköy Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları

Moda C. Saka S. N:7 Dia Market Yanı Caferağa M. Moda
Kadıköy, İstanbul
T: (0216) 4492222
İstanbul Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları

Kadıköy Şifa Hastanesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Kadıköy Şifa Hastanesi Nerdedir? Kadıköy Şifa Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Kadıköy Şifa Hastanesi nerededir, Kadıköy Şifa Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Kadıköy Şifa Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kadıköy Şifa Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kadıköy Şifa Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kadıköy Şifa Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kadıköy Şifa Hastanesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kadıköy Şifa Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kadıköy Şifa Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kadıköy Şifa Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kadıköy Şifa Hastanesi Adres, Kadıköy Şifa Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Kadıköy Şifa Hastanesi adresi "Moda C. Saka S. N:7 Dia Market Yanı Caferağa M. Moda" olarak kaydedilmiştir.
  • Kadıköy Şifa Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Kadıköy Şifa Hastanesi telefon numarası "T: (0216) 4492222"dir.
  • Kadıköy Şifa Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kadıköy Şifa Hastanesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Kadıköy Şifa Hastanesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Kadıköy Şifa Hastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Şifa Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • beylikdüzünden metrobüsle şifa hastanesi kadıköye nasıl gidilir


İETT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri