Kadıoğlu Ortaokulu SARAYÖNÜ KONYA

Kadıoğlu Ortaokulu, SARAYÖNÜ, Konya

Konya SARAYÖNÜ Okullar

Kadıoğlu Kasabası Sarayönü/KONYA
SARAYÖNÜ, Konya
T: 03326294100
Konya Okullar

Kadıoğlu Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kadıoğlu Ortaokulu Nerdedir? Kadıoğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Kadıoğlu Ortaokulu nerededir, Kadıoğlu Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Kadıoğlu Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kadıoğlu Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kadıoğlu Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kadıoğlu Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kadıoğlu Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kadıoğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kadıoğlu Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kadıoğlu Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kadıoğlu Ortaokulu Adres, Kadıoğlu Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Kadıoğlu Ortaokulu adresi "Kadıoğlu Kasabası Sarayönü/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Kadıoğlu Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Kadıoğlu Ortaokulu telefon numarası "T: 03326294100"dir.
  • Kadıoğlu Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kadıoğlu Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kadıoğlu Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kadıoğlu Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Kadıoğlu Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya kadıoğlu giden otobüs