Kadir Has Spor Salonu KAYSERI

Kadir Has Spor Salonu , Kayseri

Kayseri Stadyumlar (Stadlar)

Kadir Has Spor Salonu 2008 yılında tamamlanan 7.200 kişi kapasiteli çok amaçlı spor salonudur. 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası'na ev sahipliği yapmış salonlardan da birisidir.

Kayseri
Kayseri
Kayseri Stadyumlar (Stadlar)

Kadir Has Spor Salonu Fotoğrafları

Kadir Has Spor Salonu GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kadir Has Spor Salonu Nerdedir? Kadir Has Spor Salonu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Kadir Has Spor Salonu nerededir, Kadir Has Spor Salonu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Kadir Has Spor Salonu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Stadyumlar (Stadlar) listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kadir Has Spor Salonu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kadir Has Spor Salonu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kadir Has Spor Salonu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kadir Has Spor Salonu yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kadir Has Spor Salonu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kadir Has Spor Salonu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kadir Has Spor Salonu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kadir Has Spor Salonu Adres, Kadir Has Spor Salonu Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Kadir Has Spor Salonu adresi "Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • Kadir Has Spor Salonu Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Kadir Has Spor Salonu telefon numarası ""dir.
  • Kadir Has Spor Salonu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Kadir Has Spor Salonu Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kadir Has Spor Salonu yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kadir Has Spor Salonu 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Stadyumlar (Stadlar): Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Stadyumlar (Stadlar) listesine ulaşabilirsiniz.

Kadir Has Spor Salonu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kadir has spor salonu telefon numarası