Kadıyayla BURSA

Kadıyayla , Bursa

Bursa Semtler

Teleferiğin ilk istasyonu olan 1232 mt. rakımdaki Kadıyayla, Bursa'nın kuşbakışı seyredilebileceği güzel bir mesire alanıdır.Batısındaki Acıelma-Çukuryayla ve doğusundaki Ab-ı Hayat-Zeyniler patikalarından Bursa'ya inilebilir. Güneydeki Tonozyayla (Domuzlu yayla) üstünden diktekir ve yantekir patikalarından Sarıalan'a ulaşılabilir.

Bursa
Bursa
Bursa Semtler

Kadıyayla GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Kadıyayla Nerdedir? Kadıyayla Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Kadıyayla nerededir, Kadıyayla nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Kadıyayla adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kadıyayla Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kadıyayla için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kadıyayla açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kadıyayla yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kadıyayla Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kadıyayla yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kadıyayla nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kadıyayla Adres, Kadıyayla Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Kadıyayla adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Kadıyayla Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Kadıyayla telefon numarası ""dir.
  • Kadıyayla Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Kadıyayla Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Kadıyayla yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Kadıyayla 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Semtler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz.

Kadıyayla YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kadıyayla bursa