Kağıthane Devlet Hastanesi KAĞITHANE İSTANBUL

Kağıthane Devlet Hastanesi, KAĞITHANE, İstanbul

İstanbul KAĞITHANE Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Sanayi Mah. Şahinler Sok. Kağıthane
KAĞITHANE, İstanbul
T: (212) 280 22 22
İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Kağıthane Devlet Hastanesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Kağıthane Devlet Hastanesi Nerdedir? Kağıthane Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Kağıthane Devlet Hastanesi nerededir, Kağıthane Devlet Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Kağıthane Devlet Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kağıthane Devlet Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kağıthane Devlet Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kağıthane Devlet Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kağıthane Devlet Hastanesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kağıthane Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kağıthane Devlet Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kağıthane Devlet Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kağıthane Devlet Hastanesi Adres, Kağıthane Devlet Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Kağıthane Devlet Hastanesi adresi "Sanayi Mah. Şahinler Sok. Kağıthane" olarak kaydedilmiştir.
  • Kağıthane Devlet Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Kağıthane Devlet Hastanesi telefon numarası "T: (212) 280 22 22"dir.
  • Kağıthane Devlet Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kağıthane Devlet Hastanesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Kağıthane Devlet Hastanesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Kağıthane Devlet Hastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Kağıthane Devlet Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kağıthane devlet hastanesine giden otobüsler tel