Kandil Homes, Sogut

75 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Kandil Homes Otel ve Oda Fotoğrafları

Kandil Homes

El Kandil Homes está situado en Sogut y ofrece alojamientos con balcón y conexión wifi gratis. Los alojamientos disponen de sala de estar con TV y cocina con microondas y tostadora. También hay heladera, fogones y hervidor de agua. El departamento dispone de terraza. También hay un jardín. El Kandil Homes está a 27 km de Marmaris y a 25 km de Rodas. El aeropuerto más cercano es el de Dalaman, ubicado a 62 km.

Söğüt'te yer alan Kandil Homes, balkon ve ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip konaklama birimleri sunmaktadır. Her birimde TV'li oturma odası ve mikrodalga fırın ile ekmek kızartma makinesi içeren mutfak bulunmaktadır. Buzdolabı, set üstü ocak ve su ısıtıcısı da mevcuttur. Daire teraslıdır. Konuklar bahçede de dinlenebilirler. Kandil Homes, Marmaris'e 27 kilometre, Rodos kentine ise 25 kilometre uzaklıktadır. En yakın havaalanı olan Dalaman Havaalanı 62 kilometre mesafededir.

Lütfen tahmini varış saatinizi Kandil Homes ile önceden paylaşın. Rezervasyon yaparken Özel İstekler kutusunu kullanabilir veya onayınızda belirtilen iletişim bilgileriyle birlikte doğrudan tesise ulaşın.

Informá a Kandil Homes con antelación tu hora estimada de llegada. Para hacerlo, podés usar el apartado de pedidos especiales al hacer la reserva o ponerte en contacto directamente con la propiedad. Los datos de contacto aparecen en la confirmación de la reserva.

75 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Kandil Homes Odalar

  • Deniz Manzaralı Daire Bu dairede deniz manzarası, yemek alanı ve mutfak gereçleri bulunmaktadır.
  • Departamento con vistas al mar
  • Deniz Manzaralı Daire

Kandil Homes Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 12:00 - 12:30
  • Checkout: - 12:00

Kandil Homes Adres ve Ulaşım

Söğüt Mahallesi Cumhuriyet Cad. No:25
Sogut

Kandil Homes Otel Rezervasyon Etiketleri

  • kandil homes söğüt