Kapadokya Ihlara Konaklari & Caves, Guzelyurt

42 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Kapadokya Ihlara Konaklari & Caves Otel ve Oda Fotoğrafları

Kapadokya Ihlara Konaklari & Caves

Ünlü Ihlara Vadisi'ne yakın konumdaki Ihlara Konakları & Caves, tipik mağara odalarında konaklama olanağı sunmaktadır. Kendine has bir karaktere sahip olan 150 yıllık yenilenmiş bir Yunan binasında hizmet veren otel, ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlamaktadır. Kapadokya Ihlara Konakları & Caves'in bölgeye özgü taşlarla inşa edilmiş odaları kemerli ya da taş tavanlara sahiptir. Tüm odalar özel bir terasa açılmakta olup tarihi kiliselere ve mağara evlerine bakmaktadır. En-suite banyolar standarttır. Konuklar otelin açık terasında yer alan ve geleneksel bir dekora sahip olan restoranda yerel yemeklerin ve spesiyalitelerin tadını çıkarabilirler. Yemeklerinizi otel bünyesindeki şarap evinin menüsünden bir şarapla tamamlayabilirsiniz. Güzelyurt ve çevresini keşfetmek isteyen konuklar Kapadokya Ihlara Konakları'ndan bisiklet de kiralayabilirler. Kapadokya bölgesinde faaliyet gösteren otel, Aksaray iline arabayla 1 saatten yakın mesafededir. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark da mevcuttur.

En az 3 gün üst üste konaklamalarda 2 günlük ücretsiz Kapadokya turu (transfer ve profesyonel tur rehberi dahil) sunulmaktadır. Bu hizmetten faydalanmak isteyen konukların Kapadokya Ihlara Konaklari & Caves'i önceden bilgilendirmeleri rica olunur.

42 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Kapadokya Ihlara Konaklari & Caves Odalar

  • Deluxe Çift Kişilik/İki Yataklı Mağara Oda Bu tarihi konak odasında kemerli yüksek tavan ve spa küvetli lüks banyo bulunmaktadır.
  • Aile Mağara Odası Kemerli tavanlara ve bağlantılı odalara sahip mağara odalar veya geniş odalar.
  • Üç Kişilik Mağara Oda Bu oda tipi, yüksek ve kemerli tavana sahip geniş odalar ve geniş mağara odalar içermektedir.
  • Çift Kişilik/İki Yataklı Mağara Odası Bu oda tipi, yüksek ve kemerli tavana sahip geniş odalar ve geniş mağara odalar içermektedir.
  • Deluxe Üç Kişilik Mağara Odası Bu tarihi konak odası kemerli yüksek tavana sahiptir. Lüks banyoda spa küveti ve sauna yer almaktadır.

Kapadokya Ihlara Konaklari & Caves Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 12:00 - 00:00
  • Checkout: 06:00 - 11:30

Kapadokya Ihlara Konaklari & Caves Adres ve Ulaşım

Akrapol Sokak Guzelyurt
Guzelyurt

Kapadokya Ihlara Konaklari & Caves Otel Rezervasyon Etiketleri

  • ıhlara konakları caves iletişim