Kapukaya İlkokulu TOMARZA KAYSERI

Kapukaya İlkokulu, TOMARZA, Kayseri

Kayseri TOMARZA Okullar

Kapıkaya Köyü Tomarza Kayseri
TOMARZA, Kayseri
T: 0352
Kayseri Okullar

Kapukaya İlkokulu GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kapukaya İlkokulu Nerdedir? Kapukaya İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Kapukaya İlkokulu nerededir, Kapukaya İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Kapukaya İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kapukaya İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kapukaya İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kapukaya İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kapukaya İlkokulu yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kapukaya İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kapukaya İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kapukaya İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kapukaya İlkokulu Adres, Kapukaya İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Kapukaya İlkokulu adresi "Kapıkaya Köyü Tomarza Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • Kapukaya İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Kapukaya İlkokulu telefon numarası "T: 0352"dir.
  • Kapukaya İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kapukaya İlkokulu Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kapukaya İlkokulu yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kapukaya İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Kapukaya İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kayseriden tomarza kapukaya köyü yol tarifi