KARA MEHMET ORTAOKULU NİLÜFER BURSA

KARA MEHMET ORTAOKULU, NİLÜFER, Bursa

Bursa NİLÜFER Okullar

Ataevler Mahallesi Gaziosmanpaşa Cad. No22 Nilüfer/BURSA
NİLÜFER, Bursa
T: 0224
Bursa Okullar

KARA MEHMET ORTAOKULU GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

KARA MEHMET ORTAOKULU Nerdedir? KARA MEHMET ORTAOKULU Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak KARA MEHMET ORTAOKULU nerededir, KARA MEHMET ORTAOKULU nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde KARA MEHMET ORTAOKULU adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • KARA MEHMET ORTAOKULU Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin KARA MEHMET ORTAOKULU için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada KARA MEHMET ORTAOKULU açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, KARA MEHMET ORTAOKULU yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • KARA MEHMET ORTAOKULU Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında KARA MEHMET ORTAOKULU yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden KARA MEHMET ORTAOKULU nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • KARA MEHMET ORTAOKULU Adres, KARA MEHMET ORTAOKULU Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde KARA MEHMET ORTAOKULU adresi "Ataevler Mahallesi Gaziosmanpaşa Cad. No22 Nilüfer/BURSA" olarak kaydedilmiştir.
  • KARA MEHMET ORTAOKULU Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı KARA MEHMET ORTAOKULU telefon numarası "T: 0224"dir.
  • KARA MEHMET ORTAOKULU Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "KARA MEHMET ORTAOKULU Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında KARA MEHMET ORTAOKULU yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan KARA MEHMET ORTAOKULU'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

KARA MEHMET ORTAOKULU YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • karamehmet ortaokulu