Karabağ 75.yıl İlkokulu CİHANBEYLİ KONYA

Karabağ 75.yıl İlkokulu, CİHANBEYLİ, Konya

Konya CİHANBEYLİ Okullar

Mehmet Akif Ersoy Cad.Karabağ Kasabası Hürriyet Mahallesi Cihanbeyli/KONYA
CİHANBEYLİ, Konya
T: 03326948104
Konya Okullar

Karabağ 75.yıl İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Karabağ 75.yıl İlkokulu Nerdedir? Karabağ 75.yıl İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Karabağ 75.yıl İlkokulu nerededir, Karabağ 75.yıl İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Karabağ 75.yıl İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Karabağ 75.yıl İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Karabağ 75.yıl İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Karabağ 75.yıl İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Karabağ 75.yıl İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Karabağ 75.yıl İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Karabağ 75.yıl İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Karabağ 75.yıl İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Karabağ 75.yıl İlkokulu Adres, Karabağ 75.yıl İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Karabağ 75.yıl İlkokulu adresi "Mehmet Akif Ersoy Cad.Karabağ Kasabası Hürriyet Mahallesi Cihanbeyli/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Karabağ 75.yıl İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Karabağ 75.yıl İlkokulu telefon numarası "T: 03326948104"dir.
  • Karabağ 75.yıl İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Karabağ 75.yıl İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Karabağ 75.yıl İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Karabağ 75.yıl İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Karabağ 75.yıl İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya cihanbeyli karabağ harita yer bul