Karabağ Ortaokulu CİHANBEYLİ KONYA

Karabağ Ortaokulu, CİHANBEYLİ, Konya

Konya CİHANBEYLİ Okullar

Karabağ Kasabası Cihanbeyli/KONYA
CİHANBEYLİ, Konya
T: 03326948005
Konya Okullar

Karabağ Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Karabağ Ortaokulu Nerdedir? Karabağ Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Karabağ Ortaokulu nerededir, Karabağ Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Karabağ Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Karabağ Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Karabağ Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Karabağ Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Karabağ Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Karabağ Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Karabağ Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Karabağ Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Karabağ Ortaokulu Adres, Karabağ Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Karabağ Ortaokulu adresi "Karabağ Kasabası Cihanbeyli/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Karabağ Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Karabağ Ortaokulu telefon numarası "T: 03326948005"dir.
  • Karabağ Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Karabağ Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Karabağ Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Karabağ Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Karabağ Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya cihanbeyli belediyesi karabağ köyü orta okulu