Karacabey Devlet Hastanesi BURSA

Karacabey Devlet Hastanesi , Bursa

Bursa Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Tlf: 0 (224) 676 10 92

Bursa
Bursa
Bursa Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Karacabey Devlet Hastanesi Fotoğrafları

Karacabey Devlet Hastanesi GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Karacabey Devlet Hastanesi Nerdedir? Karacabey Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Karacabey Devlet Hastanesi nerededir, Karacabey Devlet Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Karacabey Devlet Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Karacabey Devlet Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Karacabey Devlet Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Karacabey Devlet Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Karacabey Devlet Hastanesi yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Karacabey Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Karacabey Devlet Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Karacabey Devlet Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Karacabey Devlet Hastanesi Adres, Karacabey Devlet Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Karacabey Devlet Hastanesi adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Karacabey Devlet Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Karacabey Devlet Hastanesi telefon numarası ""dir.
  • Karacabey Devlet Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Karacabey Devlet Hastanesi Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Karacabey Devlet Hastanesi yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Karacabey Devlet Hastanesi 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Karacabey Devlet Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bursa karacabey devklet hastanesi foto