Karadeniz Tadal Pide Salonu Sultanbeyli İSTANBUL

Karadeniz Tadal Pide Salonu, Sultanbeyli, İstanbul

İstanbul Sultanbeyli Restoran Ve Lokantalar

Yeşil C. N:6 Abdurrahmangazi M.
Sultanbeyli, İstanbul
T: (0216) 4960378
İstanbul Restoran Ve Lokantalar

Karadeniz Tadal Pide Salonu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Karadeniz Tadal Pide Salonu Nerdedir? Karadeniz Tadal Pide Salonu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Karadeniz Tadal Pide Salonu nerededir, Karadeniz Tadal Pide Salonu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Karadeniz Tadal Pide Salonu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Restoran Ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Karadeniz Tadal Pide Salonu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Karadeniz Tadal Pide Salonu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Karadeniz Tadal Pide Salonu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Karadeniz Tadal Pide Salonu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Karadeniz Tadal Pide Salonu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Karadeniz Tadal Pide Salonu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Karadeniz Tadal Pide Salonu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Karadeniz Tadal Pide Salonu Adres, Karadeniz Tadal Pide Salonu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Karadeniz Tadal Pide Salonu adresi "Yeşil C. N:6 Abdurrahmangazi M." olarak kaydedilmiştir.
  • Karadeniz Tadal Pide Salonu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Karadeniz Tadal Pide Salonu telefon numarası "T: (0216) 4960378"dir.
  • Karadeniz Tadal Pide Salonu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Karadeniz Tadal Pide Salonu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Karadeniz Tadal Pide Salonu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Karadeniz Tadal Pide Salonu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Restoran Ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Restoran Ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.

Karadeniz Tadal Pide Salonu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • sultanbeyli pide