Karadut Apart, Avsa Adasi

Karadut Apart Otel ve Oda Fotoğrafları

Karadut Apart

El Karadut Apart se encuentra en Avsa Adasi y ofrece zona de parrilla y alojamientos con conexión de wifi gratis y zona de cocina. Todos los alojamientos tienen balcón con vistas al jardín. El alojamiento alberga un parque infantil. El alojamiento alberga un jardín. El Karadut Apart se encuentra a 37 km de Bandırma y a 17 km de Erdek.

Avşa Adası'nda yer alan Karadut Apart, barbekü olanaklarının yanı sıra ücretsiz Wi-Fi erişimi ve mini mutfak içeren konaklama birimleri sunmaktadır. Tüm konaklama birimleri bahçe manzaralı balkona sahiptir. Ev sahipleriyle konaklama imkanı sunan tesiste çocuk oyun alanı vardır. Konuklar tesisin bahçesinde dinlenebilirler. Karadut Apart, Bandırma'ya 37 kilometre, Erdek'e ise 17 kilometre uzaklıktadır.

Lütfen tahmini varış saatinizi Karadut Apart ile önceden paylaşın. Rezervasyon yaparken Özel İstekler kutusunu kullanabilir veya onayınızda belirtilen iletişim bilgileriyle birlikte doğrudan tesise ulaşabilirsiniz.

Informá a Karadut Apart con antelación tu hora estimada de llegada. Para hacerlo, podés usar el apartado de pedidos especiales al hacer la reserva o ponerte en contacto directamente con la propiedad. Los datos de contacto aparecen en la confirmación de la reserva.

Karadut Apart Odalar

  • Habitación Cuádruple con baño
  • Çift Kişilik Oda - Bahçe Manzaralı Bu çift kişilik oda balkonlu ve özel girişlidir. Set üstü ocak da bulunmaktadır.
  • Habitación Doble con vistas al jardín
  • Dört Kişilik Oda - Banyolu Bu balkonlu dört kişilik odada mini mutfak ve set üstü ocak bulunmaktadır.

Karadut Apart Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 12:30 -
  • Checkout: 08:30 - 10:30

Karadut Apart Adres ve Ulaşım

Avşa adası Değirmen ardı mevkii İnce sokak /Marmara adalar, Balikesir
Avsa Adasi

Karadut Apart Otel Rezervasyon Etiketleri

  • karadut apart