Karakaya İlkokulu BÜNYAN KAYSERI

Karakaya İlkokulu, BÜNYAN, Kayseri

Kayseri BÜNYAN Okullar

Karakaya Kasabası 38620 Bünyan KAYSERİ
BÜNYAN, Kayseri
T: 0352
Kayseri Okullar

Karakaya İlkokulu GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Karakaya İlkokulu Nerdedir? Karakaya İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Karakaya İlkokulu nerededir, Karakaya İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Karakaya İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Karakaya İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Karakaya İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Karakaya İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Karakaya İlkokulu yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Karakaya İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Karakaya İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Karakaya İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Karakaya İlkokulu Adres, Karakaya İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Karakaya İlkokulu adresi "Karakaya Kasabası 38620 Bünyan KAYSERİ" olarak kaydedilmiştir.
  • Karakaya İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Karakaya İlkokulu telefon numarası "T: 0352"dir.
  • Karakaya İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Karakaya İlkokulu Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Karakaya İlkokulu yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Karakaya İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Karakaya İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kayseri bünyan yolu giden okullar