Karapınar Anadolu Lisesi KARAPINAR KONYA

Karapınar Anadolu Lisesi, KARAPINAR, Konya

Konya KARAPINAR Okullar

Hankapı Mahallesi Okullar Caddesi Karapınar/KONYA
KARAPINAR, Konya
T: 03327556660
Konya Okullar

Karapınar Anadolu Lisesi GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Karapınar Anadolu Lisesi Nerdedir? Karapınar Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Karapınar Anadolu Lisesi nerededir, Karapınar Anadolu Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Karapınar Anadolu Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Karapınar Anadolu Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Karapınar Anadolu Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Karapınar Anadolu Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Karapınar Anadolu Lisesi yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Karapınar Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Karapınar Anadolu Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Karapınar Anadolu Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Karapınar Anadolu Lisesi Adres, Karapınar Anadolu Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Karapınar Anadolu Lisesi adresi "Hankapı Mahallesi Okullar Caddesi Karapınar/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Karapınar Anadolu Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Karapınar Anadolu Lisesi telefon numarası "T: 03327556660"dir.
  • Karapınar Anadolu Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Karapınar Anadolu Lisesi Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Karapınar Anadolu Lisesi yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Karapınar Anadolu Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.