Karapınar İZMIR

Karapınar , İzmir

İzmir Köyler

Karapınar Köyü

İzmir
İzmir
İzmir Köyler

Karapınar GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Karapınar Nerdedir? Karapınar Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Karapınar nerededir, Karapınar nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Karapınar adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Köyler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Karapınar Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Karapınar için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Karapınar açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Karapınar yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Karapınar Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Karapınar yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Karapınar nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Karapınar Adres, Karapınar Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Karapınar adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Karapınar Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Karapınar telefon numarası ""dir.
  • Karapınar Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Karapınar Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Karapınar yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Karapınar 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Köyler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Köyler listesine ulaşabilirsiniz.

Karapınar YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • karapınar geçen otobüsler