Karatas Lisesi KONAK İZMIR

Karatas Lisesi, KONAK, İzmir

İzmir KONAK Okullar

Mithatpaşa Caddesi Barbaros Mahallesi No278 Karataş Konak İZMİR PK35260
KONAK, İzmir
T: +90
İzmir Okullar

Karatas Lisesi GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Karatas Lisesi Nerdedir? Karatas Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Karatas Lisesi nerededir, Karatas Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Karatas Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Karatas Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Karatas Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Karatas Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Karatas Lisesi yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Karatas Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Karatas Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Karatas Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Karatas Lisesi Adres, Karatas Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Karatas Lisesi adresi "Mithatpaşa Caddesi Barbaros Mahallesi No278 Karataş Konak İZMİR PK35260" olarak kaydedilmiştir.
  • Karatas Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Karatas Lisesi telefon numarası "T: +90"dir.
  • Karatas Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Karatas Lisesi Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Karatas Lisesi yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Karatas Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Karatas Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • karataş lisesine giden otobüsler