Karatay Kocatepe İlkokulu KARATAY KONYA

Karatay Kocatepe İlkokulu, KARATAY, Konya

Konya KARATAY Okullar

Karatay Kocatepe İlk Okulu Fetih Mah. Karşehir Cd. No3 Karatay/Konya
KARATAY, Konya
Konya Okullar

Karatay Kocatepe İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Karatay Kocatepe İlkokulu Nerdedir? Karatay Kocatepe İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Karatay Kocatepe İlkokulu nerededir, Karatay Kocatepe İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Karatay Kocatepe İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Karatay Kocatepe İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Karatay Kocatepe İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Karatay Kocatepe İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Karatay Kocatepe İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Karatay Kocatepe İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Karatay Kocatepe İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Karatay Kocatepe İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Karatay Kocatepe İlkokulu Adres, Karatay Kocatepe İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Karatay Kocatepe İlkokulu adresi "Karatay Kocatepe İlk Okulu Fetih Mah. Karşehir Cd. No3 Karatay/Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • Karatay Kocatepe İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Karatay Kocatepe İlkokulu telefon numarası ""dir.
  • Karatay Kocatepe İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Karatay Kocatepe İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Karatay Kocatepe İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Karatay Kocatepe İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Karatay Kocatepe İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • karatay kocatepe nasıl gidilir