Karballa Hotel, Guzelyurt

40 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Karballa Hotel Otel ve Oda Fotoğrafları

Karballa Hotel

Güzelyurt bölgesinde bulunan Karballa Hotel, 19. yüzyılda inşa edilmiş bir Rum manastırıdır. Günümüzde ulusal anıt olarak kabul edilen manastır, 1985 yılında restore edilmiştir. Otel şimdi otantik odalar ve yeşil bir bahçe sunmaktadır. Karballa'nın taş duvarlı odaları, antikalar ve geleneksel kilimler ile dekore edilmiştir. Bazı odalar tonozlu veya kemerli tavana sahiptir. Manastırın yemekhanesi artık otelin yemek salonu olarak kullanılmaktadır. Restoranda Türk mutfağı ve yöresel spesiyaliteler servis edilir. Yemeklerinizin yanında yerel Kapadokya şaraplarının tadını çıkarabilirsiniz. Aksaray kent merkezi bu evcil hayvan dostu otele 37 km mesafededir. Nevşehir Kapadokya Havaalanı ise 70 km uzaklıktadır.

40 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Karballa Hotel Odalar

  • Dört Kişilik Oda Taş duvarlı bu oda antikalar ve geleneksel kilimler ile dekore edilmiştir. Bazı odalar tonozlu veya kemerli tavana sahiptir.
  • Standart Çift Kişilik veya İki Yataklı Oda Taş duvarlı bu oda antikalar ve geleneksel kilimler ile dekore edilmiştir. Bazı odalar tonozlu veya kemerli tavana sahiptir.
  • Üç Kişilik Oda Taş duvarlı bu oda antikalar ve geleneksel kilimler ile dekore edilmiştir. Bazı odalar tonozlu veya kemerli tavana sahiptir.

Karballa Hotel Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 12:00 -
  • Checkout: - 11:00

Karballa Hotel Adres ve Ulaşım

necati buyuran cad. Çarşı içi, no 22Güzelyurt, Aksaray
Guzelyurt

Karballa Hotel Otel Rezervasyon Etiketleri

  • karballa otel kapadokya telef

40 EUR'dan başlayan fiyatlarlaYeni Yol Tarifileri