Karkın Atatürk Ortaokulu ÇUMRA KONYA

Karkın Atatürk Ortaokulu, ÇUMRA, Konya

Konya ÇUMRA Okullar

Karkın Kasabası Çumra Konya
ÇUMRA, Konya
T: 03324525032
Konya Okullar

Karkın Atatürk Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Karkın Atatürk Ortaokulu Nerdedir? Karkın Atatürk Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Karkın Atatürk Ortaokulu nerededir, Karkın Atatürk Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Karkın Atatürk Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Karkın Atatürk Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Karkın Atatürk Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Karkın Atatürk Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Karkın Atatürk Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Karkın Atatürk Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Karkın Atatürk Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Karkın Atatürk Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Karkın Atatürk Ortaokulu Adres, Karkın Atatürk Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Karkın Atatürk Ortaokulu adresi "Karkın Kasabası Çumra Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • Karkın Atatürk Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Karkın Atatürk Ortaokulu telefon numarası "T: 03324525032"dir.
  • Karkın Atatürk Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Karkın Atatürk Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Karkın Atatürk Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Karkın Atatürk Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.