Karşıyaka Lisesi KARŞIYAKA İZMIR

Karşıyaka Lisesi, KARŞIYAKA, İzmir

İzmir KARŞIYAKA Okullar

Şehit İbrahim Er Sk. No 50 Alaybey Karşıyaka İZMİR
KARŞIYAKA, İzmir
T: 02323655033
İzmir Okullar

Karşıyaka Lisesi GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Karşıyaka Lisesi Nerdedir? Karşıyaka Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Karşıyaka Lisesi nerededir, Karşıyaka Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Karşıyaka Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Karşıyaka Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Karşıyaka Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Karşıyaka Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Karşıyaka Lisesi yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Karşıyaka Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Karşıyaka Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Karşıyaka Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Karşıyaka Lisesi Adres, Karşıyaka Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Karşıyaka Lisesi adresi "Şehit İbrahim Er Sk. No 50 Alaybey Karşıyaka İZMİR" olarak kaydedilmiştir.
  • Karşıyaka Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Karşıyaka Lisesi telefon numarası "T: 02323655033"dir.
  • Karşıyaka Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Karşıyaka Lisesi Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Karşıyaka Lisesi yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Karşıyaka Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • karşıyaka lisesi nerede


ESHOT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri