Karşıyaka Ortaokulu CİHANBEYLİ KONYA

Karşıyaka Ortaokulu, CİHANBEYLİ, Konya

Konya CİHANBEYLİ Okullar

Karşıyaka Mah. Bozkır Cad. Gençlik Sok. No1 Cihanbeyli / Konya
CİHANBEYLİ, Konya
T: 03326734076
Konya Okullar

Karşıyaka Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Karşıyaka Ortaokulu Nerdedir? Karşıyaka Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Karşıyaka Ortaokulu nerededir, Karşıyaka Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Karşıyaka Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Karşıyaka Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Karşıyaka Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Karşıyaka Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Karşıyaka Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Karşıyaka Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Karşıyaka Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Karşıyaka Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Karşıyaka Ortaokulu Adres, Karşıyaka Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Karşıyaka Ortaokulu adresi "Karşıyaka Mah. Bozkır Cad. Gençlik Sok. No1 Cihanbeyli / Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • Karşıyaka Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Karşıyaka Ortaokulu telefon numarası "T: 03326734076"dir.
  • Karşıyaka Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Karşıyaka Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Karşıyaka Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Karşıyaka Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.