Kartal Atatürk İlköğretim Okulu KARTAL İSTANBUL

Kartal Atatürk İlköğretim Okulu, KARTAL, İstanbul

İstanbul KARTAL Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Yunus Mah. Dilek Sk. No:15 Kartal
KARTAL, İstanbul
T: (216) 488 02 08
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Kartal Atatürk İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Kartal Atatürk İlköğretim Okulu Nerdedir? Kartal Atatürk İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Kartal Atatürk İlköğretim Okulu nerededir, Kartal Atatürk İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Kartal Atatürk İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kartal Atatürk İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kartal Atatürk İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kartal Atatürk İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kartal Atatürk İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kartal Atatürk İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kartal Atatürk İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kartal Atatürk İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kartal Atatürk İlköğretim Okulu Adres, Kartal Atatürk İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Kartal Atatürk İlköğretim Okulu adresi "Yunus Mah. Dilek Sk. No:15 Kartal" olarak kaydedilmiştir.
  • Kartal Atatürk İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Kartal Atatürk İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 488 02 08"dir.
  • Kartal Atatürk İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kartal Atatürk İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Kartal Atatürk İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Kartal Atatürk İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Kartal Atatürk İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kartal atatürk ilköğretim okulu yakın